Новини та івенти

16.09.2021 студенти освітньої програми «Комп’ютерні науки» кафедри КН ХНУ відвідали онлайн-мітап Web Apps Development Environment Practices: Pros and Cons.

❗15 липня 2021 року студенти освітньої програми Комп’ютерні науки Хмельницького національного університету прийняли участь у цікавому онлайн-мітапі Using CAD Tools for Home Device Prototyping.

❗11 червня 2021 року студенти освітньої програми 122-Комп’ютерні науки Хмельницького національного університету спілкувалися у форматі круглого столу “Students IT-meet”, проведений ІТ-кластером Хмельницького. Тема: ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ І РОБОТА В ІТ-КОМПАНІЯХ. 😍