ОБЛАСНИЙ ВІДКРИТИЙ КОНКУРС УЧНІВСЬКОЇ МОЛОДІ З ІНФОРМАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ

Підсумки обласного відкритого конкурсу учнівської молоді з інформаційних технологій!

17 листопада 2023 року Хмельницьким обласним центром науково-технічної творчості учнівської молоді спільно з Хмельницьким національним університетом проведено 2 етап обласного відкритого конкурсу учнівської молоді з інформаційних технологій. Нагадаємо, що даний конкурс проходив у два етапи: перший (заочний) з 09 по 20 жовтня та другий (очний) 17 листопада.

Цьогоріч в конкурсі взяли участь 52 учасника. У другий етап пройшли відбір 26 здобувачів освіти згідно з Умовами проведення.

Другий етап конкурсу розпочався дистанційно на онлайн-платформі ZOOM.

З вітальним словом до учасників звернувся голова журі, доцент кафедри комп’ютерних наук Хмельницького національного університету – Сергій Петровський.

До оцінювання робіт також долучилися:

Руслан Багрій, кандидат технічних наук кафедри комп’ютерних наук Хмельницького національного університету та Вілен Колісецький, вчитель інформатики Шепетівського навчально-виховного комплексу № 1 у складі: “Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів та ліцей ім. Героя України М. Дзявульського”, які надали конкурсантам роз’яснення щодо виконання завдань відповідно до номінацій.

Члени журі відмітили, що більшість учасників показали високий рівень знань та практичних навичок і всі справились з виконанням конкурсних завдань. Приємно вразили високі дизайнерські навички учасників у номінації «Офіс». Під час виконання завдання у номінації «Програмування» учасники продемонстрували вміння реалізовувати елементи графічного інтерфейсу: меню, кнопки керування, написи, відображення графічних об’єктів. Всі учасники показали високий рівень практичних навичок та знання візуального середовища розробки програмних додатків.

Дякуємо усім хто долучився до участі в конкурсі та бажаємо не зупинятись на досягнутому!