OPEN IT: СТАРТ ПРОГРАМИ ДОДАТКОВОГО НАВЧАННЯ ДЛЯ СТУДЕНТІВ ВІД ЕКСПЕРТІВ З ІТ

Уже зовсім скоро старт нового освітнього сезону 2023-2024. Реєструйся на участь у проєкті OpenIT та поринь в ІТ-всесвіт!

Kharkiv IT Cluster не залишається осторонь та активно долучається до розвитку ІТ-освіти й популяризації галузі. Адже, ми розуміємо, наскільки динамічним у наш час є розвиток ІТ та якою популярною залишається індустрія, тому постійно популяризуємо обізнаність про ІТ-середовище серед молоді.

А допомагає нам в цьом проєкт Open IT, завдяки якому студенти технічних спеціальностей знайомляться з представниками різних професій в ІТ та дізнаються про функціональні стеки.

😎 Open IT — це серія безкоштовних навчальних воркшопів про найпопулярніші стеки в ІТ для студентів технічних спеціальностей. Open IT — можливість здобути нові знання від лекторів, які вже мають досвід у різних ІТ-напрямах.

За умови відвідування 80% усіх занять учасники отримають сертифікат, який може бути зарахованим в університеті як додаткові бали.

Мета проєкту:

• підвищити обізнаність студентів про професії різних ІТ-напрямів;
  • ознайомити майбутніх спеціалістів зі справжніми кейсами компаній різнопланових спрямувань;
  • наповнити ІТ-галузь мотивованими фахівцями.

Що чекає на учасників Open IT?

• 18 воркшопів з hard skills (8 в I семестрі та 10 в II семестрі);
  • велике й дружнє community, де учасники обмінюватимуться власним ІТ-досвідом і познайомляться з представниками ІТ-компаній;
  • лектори Open IT — це топові фахівці ІТ-компаній різнопланових спрямувань, зокрема й нетехнічних;
  • теми воркшопів — справжні кейси компаній;
  • знайомство з особливостями різних ІТ-професій;
  • можливість стати учасником закритої спільноти Junior Club;
  • отримати сертифікат учасника, за умови відвідування 80% воркшопів за семестр.

Графік проведення воркшопів

1.20.09.2023Огляд індустрії IT: тенденції, можливості й перспективи розвитку/Огляд професій у галузі IT
2.04.10.2023Хмарні технології та віртуалізація/Огляд хмарних технологій: розуміння понять хмарне сховище та обчислення.
3.18.10.2023Мови програмування: огляд сучасних мов програмування. Що обрати?
4.01.11.2023Інтродукція до машинного навчання й штучного інтелекту.
5.15.11.2023Data Science та Big Data. Робота з великими даними.
6.29.11.2023Інтернет речей (IoT)
7.13.12.2023Кібербезпека: огляд загроз кібербезпеці, методи захисту інформації та превентивні заходи.
8.27.12.2023Blockchain технології: огляд технології блокчейн, криптовалют і розподіленого реєстру.
9.17.01.2024Розширена реальність (Augmented Reality, AR) і змішана реальність (Mixed Reality, MR): розробка програм і додатків, які використовують AR/MR- технології для збагачення взаємодії користувачів з довкіллям і покращення досвіду взаємодії.
10.31.01.2024Розробка ігор. Розширення можливостей геймдеву.
11.14.02.2023Embedded-розробка. Процеси й перспективи.
12.28.02.2024Графічний дизайн і візуальні ефекти: розвиток програмного забезпечення й інструментів для створення реалістичних візуальних ефектів, анімації та інтерактивних графічних інтерфейсів.
13.13.03.2024DevOps: злиття розробки й експлуатації програмного забезпечення.
14.27.03.2024Технологія проєктування BIM/ або робототехніка: Розробка роботів та автономних систем для застосування в різних галузях, таких як промисловість, медицина, аграрний сектор та обслуговування клієнтів.
15.10.04.2024Мобільна розробка: Android та iOS.
16.24.04.2024Роль тестування програмного забезпечення
17.08.05.2024Основи баз даних: SQL та управління даними.
18.22.05.2024Електронна комерція та фінтех: подальший розвиток електронної комерції та інноваційних фінансових технологій, таких як мобільні платежі, криптовалюти, онлайн-банкінг, які змінюють спосіб, яким люди здійснюють покупки й керують фінансами.

Як це було в минулому сезоні👇

Усупереч вимкненню світла, відсутності зв’язку й блекаутам Kharkiv IT Cluster зміг провести 13 вебінарів разом із компаніями-партнерами A-LevelLuxoftMobiDevCHI SoftwareSigma SoftwareSigma Software UniversityCre8 TeamQuantumIntelliasЕРАМGlobalLogicOlearisSevenPro та VEC-UA.
👩‍💻 Участь в яких взяло понад 1000 студентів технічних спеціальностей України та Європи з 56 міст, таких як Київ, Харків, Донецьк, Луганськ, Одеса, Дніпро, Львів, Тернопіль, Гданськ, Краків, Чернігів, Черкаси, Ромни, Рівно, Полтава, Сліма та інші.

✅ Якщо ти студент 1-3 курсів технічних спеціальностей університетів або світчер, тоді реєструйся на інтенсив. Долучайся до наших соціальних мереж і став нагадування, щоб не пропустити старт. Ми обов’язково сповістимо на пошту всі деталі.

💥 Реєстрація за посиланням: https://form.jotform.com/232152127644046

ПОСИЛАННЯ НА ДЖЕРЕЛО