Перемога студентів Оксани Глобчастої (КН-21-1) та Юрія Антонюка (КН-21-2) у І турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі штучного інтелекту «Комп’ютерний зір»

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України №896 від 25.07.2023 року № 1179, Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» визначено базовим закладом вищої освіти із проведення II туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі штучного інтелекту, напрям «Комп’ютерний зір».

За результатами I туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі штучного інтелекту з напряму «Обробка природної мови», переможцями від Хмельницького національного університету було визначено студентів:

Глобчаста Оксана Вячеславівна (КН-21-1) – наукова робота «Метод автоматизованого виявлення аномалій у пігулках за фотозображеннями з використанням нейромережі глибокого навчання ResNet-18», керівник – к.т.н., доцент кафедри комп`ютерних наук Мазурець Олександр Вікторович. Антонюк Юрій Олександрович (КН-21-2) – наукова робота «Метод автоматизованої ідентифікації тріщин на бетонних поверхнях за фотосвітлиною», керівник – викладач кафедри комп’ютерних наук Собко Олена Віталіївна.