Перемога студентів Ольги Залуцької (КНм-22-1) та Дарини Гардиш (КН-21-1) у І турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі штучного інтелекту «Обробка природної мови»

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України №896 від 25.07.2023 року № 1179, Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» визначено базовим закладом вищої освіти із проведення II туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі штучного інтелекту, напрям «Обробка природної мови».

За результатами I туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі штучного інтелекту з напряму «Обробка природної мови», переможцями від Хмельницького національного університету було визначено студентів:

Залуцька Ольга Олександрівна (КНм-22-1) – наукова робота «Метод автоматизованого оцінювання відповідності тональності відгуків на товари в інтернет-магазинах до їх користувацької оцінки з використанням нейромереж глибокого навчання», керівник – викладач кафедри комп’ютерних наук Молчанова Марина Олексіївна.

Гардиш Дарина Олександрівна (КН-21-1) – наукова робота «Метод автоматизованого оцінювання відповідності кейса тестових завдань семантичній складовій навчальних матеріалів за інтелектуальним аналізом їх текстового контенту», керівник – викладач кафедри комп’ютерних наук Кліменко Валерія Ігорівна.

За результатами подальшого I етапу II туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі штучного інтелекту серед усіх напрямків, наукові роботи Ольги Залуцької та Дарини Гардиш зайняли відповідно 4 та 15 місце серед більш ніж 50 найкращих наукових робіт студентів закладів вищої освіти України, відповідно 28 листопада 2023 року прийнявши участь у Підсумковій конференції Всеукраїнського конкурсу, що проходила в стінах Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» й одержавши цінні призи від організаторів та спонсорів Конкурсу.