Перемога студентки групи КН-20-2 Зоряни Білої у І турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Комп’ютерні науки»

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 05.11.2021 року № 1179 «Про проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у 2021/2022 навчальному році», Центральноукраїнський національний технічний університет (м. Кропивницький) визначено базовим закладом вищої освіти із проведення II туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з спеціальності «Комп’ютерні науки».
Студентка Зоряна Біла подала роботу на тему «Метод та засоби автоматизації використання флеш-карток для вивчення іноземних мов» й здобула перемогу в І турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Комп’ютерні науки». Науковий керівник – викладач кафедри комп’ютерних наук Марина Молчанова.
За здобуття 1 місця у І турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт Зоряна Біла й керівник Марина Молчанова одержали дипломи і подяки від керівництва університету.