Вітаємо студента кафедри Комп’ютерних наук Івана ОЛІЙНИКА, студента групи КН-21-2 за участь і перемогу у ІІ щорічному хакатоні «Інновації для перемоги», який відбувся 18-19 травня 2024 року, організованому ІТ-кластером м. Хмельницького та Хмельницькою міською радою.
Науковий керівник: старший викладач кафедри КН Скрипник Тетяна Казимирівна.
Учасники розробляли апаратні та програмні рішення для допомоги військовим та наближення Перемоги!
![](https://kn.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/18/photo_2024-05-31_13-41-54-768x1024.jpg)