Вітаємо Скрипник Тетяну Казимирівну, старшого викладача кафедри комп’ютерних наук факультету інформаційних технологій Хмельницького національного університету з отриманою подякою Хмельницької обласної ради за вагомий особистий внесок у розвиток, популяризацію навчального закладу, сумлінну працю, підготовку висококваліфікованих фахівців та наукових кадрів, впровадження сучасних методів навчання і виховання молоді, формування еліти українського суспільства та з нагоди Дня працівників освіти!
![](https://kn.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/18/789-1024x682.jpg)