Кожен з нас мріє щоб прокинутися вранці і почути, що війна закінчилася …

Нажаль, війна ще не закінчилася. Щодня кожен воїн ЗСУ ризикує своїм життям задля нашої перемоги та спокою. Не будьте байдужими, майте відповідальність, не зупиняйтеся, допомагайте ЗСУ. Ворог не зупиниться. Тому і нам не можна зупинятися. Допомагати, донатити, підтримувати всіма можливими способами.

Магістр спеціальності 122 «Комп’ютерні науки» Богдан ПАЛІЙ від початку широкомасштабного вторгнення рашистів, донатить ЗСУ – більш ніж 200 000 грн донатів (❗️) :
✅Розвідувальному взводу мотопіхотного батальйону  (10 ОГШБ);
✅Фонду Притули;
✅Повернись Живим;
✅Валерій Маркус (47 ОМБр «Маґура»);
✅”Волонтери Поділля”;
✅Участь у студентських благодійних акціях «Допомога ЗСУ».

Богдан ПАЛІЙ учасник команди-переможниці хакатону “Інновації для Перемоги”, організованого Хмельницьким ІТ кластером  25-26 березня 2023 року в м. Хмельницькому, де продемонстрував свої професійні навички та здібності у розробці інноваційних рішень задля нашої спільної ПЕРЕМОГИ.

Подяка ректора Хмельницького національного університету Сергія МАТЮХА – це величезна вдячність кожному, хто не забуває донатити, не забуває, що війна ще не закінчилася, і наближає Перемогу своїми діями.