Працевлаштування випускників кафедри комп’ютерних наук за кордоном!

Михайло КОВАЛЬЧУК, Senior Software Developer 2, Team Lead, компанїя D2L, Канада

Свій кар’єрний шлях почав з роботи техніком при кафедрі Комп’ютерні науки з 2007 по 2010 роки.

По закінченню університету працював викладачем на кафедрі Програмна інженерія ХНУ з 2010 по 2011р.

В 2011 році проходив вступні іспити до аспірантури Львівської Політехніки.

Імігрував в Канаду. З 2012 по 2016 роки працював інженером роботехнологом на компанії Retisoft Inc. Налаштовував автоматизовані системи проведення хімічних дослідів. Використовув C#, Java, MariaDB, а також Autocad і SolidWorks.

В 2016 році перейшов до компанїї D2L на посаду Intermediate Software Developer до відділу обробки контенту. D2L займається розробкою навчального програмного забезпечення для шкіл та університетів.

В 2019 році став Senior Software Developer а вже в 2021 році – отримав команду з 7-х людей і посаду Senior Software Developer 2, Team Lead. Використовую технології: ASP.NET C#, Microsoft SQL, NodeJS, AWS Services (Lambda, S3, OpenSearch, DynamoDB, Elastic Beanstalk, Step Functions, Media Convert, Media Transcribe, тощо).