Раді анонсувати старт щорічного набору на Pre-Junior Online Program — унікальний проєкт від EPAM University, який знайомить школярів зі світом сучасних технологій!

🦄 Реєстрація на Pre-Junior Online Program | Навчальна програма для 9-11 класів

⭐️ Реєстрація: до 17 березня, 13:00
⭐️ Старт програми: 17 квітня
⭐️ Тривалість: 10 тижнів

Учасники пройдуть базовий цикл лекцій про IT-сферу України, ролі та професії, принципи роботи в команді, методологію Agile та фреймворк SCRUM. Окрім цього, після завершення базового блоку, учасники зможуть обрати напрямки поглибленого навчання: Front-end, C# та/або Cloud Computing. 🇺🇦
Програма є повністю безкоштовною для всіх учасників і проходитиме онлайн, тому ми запрошуємо учнів з усієї України приєднатися та отримати свій перший досвід в IT від експертів ЕРАМ University.

⚡️ Діліться посиланням з тим, хто давно чекав на таку нагоду! ⚡️