Ректор ХНУ нагородив грамотами та пам’ятними подарунками студентів спеціальності Комп’ютерні науки, які здобули для ВУЗу перемогу у хакатоні “Інновації для Перемоги”, організованому ІТ Кластером м. Хмельницького 25-26 березня 2023 року.

Ректор Хмельницького національного університету Сергій МАТЮХ з перших днів війни підтримує всі напрямки допомоги ЗСУ, які наближають нас до ПЕРЕМОГИ.

Сьогодні ректор ХНУ нагородив грамотами та пам’ятними подарунками студентів спеціальності 122 Комп’ютерні науки: ПАЛІЯ Богдана, СКУЛЬСЬКОГО Іллю, ДОБРЖАНСЬКОГО Володимира, МЕЛЬНИКА Миколу, МУСТАЄВА Тімура, МУЛЯРА Едуарда, ГОРЄЛОВА Сергія, БОРОВИКА Дмитра, КАЗІОНОВА Максима, МАШТАЛЯРА Матвія, які здобули для ВУЗу перемогу у хакатоні “Інновації для Перемоги”, організованому ІТ Кластером м. Хмельницького 25-26 березня 2023 року.

Олександра БАРМАКА, д.т.н., професора, завідувача кафедри та Тетяну СКРИПНИК, старшого викладача кафедри комп’ютерних наук факультету інформаційних технологій Хмельницького національного університету за вагомий особистий внесок в підготовку студентів – переможців та призерів хакатону “Інновації для Перемоги”, ректор  Сергій МАТЮХ відзначив подякою та пам’ятними подарунками.

З Україною в серці, впевнено кожного дня йдемо разом до перемоги!💙💛