Щиро сумуємо з приводу непоправної втрати – передчасної смерті нашого колеги, завідуючого кафедрою КН Сорокатого Руслана Володимировича

Щиро сумуємо з приводу непоправної втрати – передчасної смерті нашого колеги, професора, завідуючого кафедрою Комп`ютерних наук Сорокатого Руслана Володимировича

Нехай добрий, світлий спомин про Руслана Володимировича назавжди залишиться у серцях рідних, колег,  усіх, хто його знав, любив та шанував.

У нашій пам’яті Руслан Володимирович назавжди залишиться добрим другом, доброзичливим колегою, надійним порадником, професіоналом своєї справи.

Глибоко сумуємо з приводу цієї непоправної втрати та висловлюємо щирі співчуття родині померлого. Віримо, що Всемилостивий Господь прийме його світлу та щиру душу в Царство Небесне. Вічна світла пам’ять нашому колезі і другу.

Прощання та поховання відбудеться 27.10.2020 року о 14.45 за адресою: кладовище у Раковому  біля воріт на цвинтарі.

Поділяємо біль та горе рідних!