Шлях до CFO: секрети успіху

Дивіться новий випуск подкасту “Відверто про IT” вже на Youtube Асоціації “IT Ukraine” та слухайте на усіх подкаст-платформах Urban Space radio.

Андрій Оксенюк – фінансовий директор Ciklum, має 20 років досвіду побудови фінансових функцій, роботи в консалтингу та міжнародному аудиті. Експерт в управлінні проєктами у галузях технологій, телекому, сільського господарства, хімпрому та рітейлу. 

Андрій народився та виріс в маленькому селі Волинської області в сім’ї вчителів. Він мав хист до технічних наук, тому в 9 класі вступив в фізико-математичний ліцей Києва. Це стало поштовхом для розвитку, оскільки здорова конкуренція та “інтелектуальна муштра, в хорошому сенсі” мотивувала до зростання і постійного навчання. Як висловився сам Андрій – “Не було б фізмату, не було б і Могилянки”, а це вже про наступний етап в його житті.

Що було далі?

Андрій вступив в НУ «Києво-Могилянської академія» на факультет економіки.  Він вважає, що це було одне з найкращих рішень у його житті. Першу роботу він отримав одразу після стажування, ще на другому курсі навчання. 

“Розвиток відбувається там, де складно. Тому треба шукати ці виклики і не боятись діяти,” – зауважив Андрій Оксенюк, звертаючись з порадою до молоді.

Зараз Андрій працює в Ciklum – глобальній IT-компанії з “серцем” в Україні. Він вважає, що у компанії все залежить від мотивації людей. Тому дуже важливо, наскільки внутрішня управлінська та HR-система заточені для того, щоб залучати нові таланти та формувати умови роботи, в яких люди будуть щасливими. Для  Ciklum це не просто слова, а цінності, якими вони керуються під час створення спеціальних програм для підтримки своїх фахівців.

Ведучі говорили з Андрієм про таке:

  • Як персональний бренд вплинув на його кар’єру?
  • Які поради Андрій дав би людям, які проходять перші співбесіди?
  • Як побудувати успішну кар’єру у фінансовому консалтингу?