Перемога студента групи КН-18-1 Віталія Алексейко у І турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Інформаційні системи та технології»

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 05.11.2021 року № 1179 «Про проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у 2021/2022 навчальному році», Хмельницький національний університет визначено базовим закладом вищої освіти із проведення II туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з «Інформаційних систем та технологій».
Студент групи КН-18-1 Віталій Алексейко подав роботу на тему «Інформаційна технологія прогнозування епідемічного процесу COVID-19 в Україні на засадах машинного навчання» й здобув перемогу в І турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Інформаційні системи та технології». Науковий керівник – доктор технічних наук, професор, завідувач кафедри комп’ютерних наук Олександр Бармак.
За здобуття 1 місця у І турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт студент Віталій Алексейко й керівник Олександр Бармак одержали дипломи і подяки від керівництва університету.