Сьогодні у Хмельницькому національному університеті відбулися урочистості з нагоди випуску бакалаврів 2023!

Цього року 1270 випускників із 8 факультетів отримали професійну путівку в трудове життя.

Серед випускників 33 бакалаври за спеціальністю 122 Комп’ютерні науки.

З вітаннями та побажаннями подальших досягнень при навчанні в магістратурі або професійних звершень у майбутній трудовій діяльності виступили завідувач кафедрою Олександр БАРМАК, куратори Олександр ПАСІЧНИК  та Олександр МАЗУРЕЦЬ, викладачі кафедри. До студентів, які виявили бажання продовжити своє навчання в магістратурі, із побажаннями успішного складання вступних випробувань звернулася майбутній куратор магістрів Тетяна СКРИПНИК.

Троє найкращих випускників (Анастасія Хитрюк, Віталій Медведчук, Вікторія Блажук), які закінчили навчання з відмінними результатами отримали грамоти від Ректора Хмельницького національного університету Сергія МАТЮХА.

Куратор груп КН-19-1, КН-19-2 Олександр ПАСІЧНИК