Студенти кафедри долучаються до плетіння маскувальних сіток

З метою підтримки волонтерського руху у Хмельницькому національному університеті студенти кафедри Комп’ютерних наук долучаються до плетіння маскувальних сіток.
У спортивному корпусі ХНУ вже більше року налагоджена така робота, чітко відпрацьована послідовність операцій з пошуку основи для сітки, підготовки маскувального матеріалу, виготовлення смужок та планування і розосередження груп для плетіння.
Студенти груп КН-20-1,2 підтримали добровільний рух своїх колег. Хтось вкотре, а хтось вперше спробував себе у в’язанні маскувальних сіток. Досвідчені товариші та інструктор ХНУ провели невеликий майстер-клас – і всі дружно взялися до роботи.
Розуміючи, що саме їхні однолітки зараз на фронті захищають країну, а багато з них і віддають свої життя, студенти відповідально поставилися до дорученої справи.
Бо впевнені, що хай невелика, але щира допомога воїнам на фронті наближає нас усіх до української мети – Перемоги!