Студенти кафедри Комп’ютерних наук долучаються до плетіння маскувальних сіток

Ще з перших днів війни у Хмельницькому національному університеті створено Центр допомоги ЗСУ, який у спорткомплексі ХНУ організував для небайдужих співробітників та студентів плетіння захисних сіток.

З метою підтримки волонтерського руху у Хмельницькому національному університеті студенти магістратури спеціальності КН з куратором, старшим викладачем Тетяною Скрипник та доцентом  кафедри Комп’ютерних наук Сергієм Петровським 17 травня 2023 року долучилися до плетіння маскувальних сіток.

Пару годин командної праці і в результаті роботи, ми закінчили плести дві сітки  і вони готові захистити комусь з військових життя. Це дуже важливо, це наш маленький вклад в Перемогу.

Всі студенти,  маючи можливість навчатися в магістратурі, з біллю усвідомлюють , що саме їхні однолітки зараз на фронті захищають Україну, а багато з них, на жаль,  і віддають свої життя. Отже, донатимо на потрібні військовим речі, долучаємося до плетіння захисних сіток, щоб наближати нас усіх до Перемоги!