Студенти спеціальності 122-Комп’ютерні науки відвідали онлайн вебінар “ЩО? Просвіта”

Вебінар на тему “Технології Microsoft: що існує на ринку, для яких цілей і як ти можеш стати його частиною” спрямований на популяризацію знань про світ та технології Microsoft серед студентів технічних спеціальностей, бізнес-аналітиків, початківців, світчерів і активних українців.

В основу заходу покладено наступні принципи:

• Підвищення кваліфікаційного рівня та професійного розвитку учасників;
  • Поширення знань про передові ERP технології на базі Microsoft Dynamics 365;
  • Поширення знань про практичні аспекти впровадження ERP рішень для бізнесу;
  • Популяризація сучасних ефективних автоматизованих методів управління бізнес-процесами.

Спікери:

Іван Черкашин, СЕО компанії Xpand має понад 17 років досвіду розробки і впровадження Microsoft Dynamics Business Central, здійснює постійний менеджмент проєктів з девеломпенту та інтеграції сертифікованих Microsoft продуктів для логістичних додатків.

Анжела Позднякова, бізнес-архітектор, Xpand понад 7 років досвіду в проектах з розробки та впровадження Microsoft Dynamics 365 for Sales and Business Central, Xpand Portal, а також у побудові управлінського, фінансового обліку та документообігу.

Андрій Зуєв, технічний консультант, Xpand досвід роботи з продуктами Microsoft понад 6 років.

На вебінарі студенти від спікерів дізналися про:

• Глобальні тренди і новітні технології світу Microsoft;
  • Must have рішення та продукти для бізнесу;
  • Технології необхідні компаніям та їх застосування;
  • Поради та інсайти про можливості Microsoft для українців.