Участь студентів спеціальності «Комп’ютерні науки» у Міжнародному конкурсі студентських наукових робіт «Black Sea Science 2023»

Студенти спеціальності «Комп’ютерні науки» прийняли участь у Міжнародному конкурсі студентських наукових робіт «Black Sea Science 2023», що проходив з 1 лютого по 23 березня 2023 року під егідою Black Sea Universities Network  – об’єднання 110 закладів вищої освіти 12 країн Чорноморського регіону та ISEKI-Food Association у співробітництві з науковим журналом Central European Researchers Journal.

На перший етап конкурсу було подано 378 робіт з українських та закордонних закладів, у тому числі з університетів таких країн як: Німеччина, Оман, Алжир, Литва, Індія, Сербія, Хорватія, Пакистан, Польща, Грузія, Казахстан, Болгарія, Молдова.

http://isc.ontu.edu.ua/2023-2/

Від бакалаврів спеціальності «Комп’ютерні науки» студентка Ангеліна Богданова  подала роботу на тему «Gesture Recognition Using a Neural Network in Real Time» в секції «Information Technologies, Automation and Robotics», керівники – к.т.н. Олександр Мазурець та асистент Олена Собко. За результатами першого етапу робота пройшла у фінальний етап, у якому обійняли призове друге місце.

http://isc.ontu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/50/2023/03/2023-2-IT1.pdf

Від магістрів спеціальності «Комп’ютерні науки» студент Дмитро Боровик подав роботу в секції «Information Technologies, Automation and Robotics», керівник – д.т.н., проф. Олександр Бармак.http://isc.ontu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/50/2023/03/2023-1-IT1.pdf