Участь студентів спеціальності «Комп’ютерні науки» у весняному благоустрої території ХНУ

В Хмельницькому національному університеті впродовж весняного сезону проводяться різноманітні господарські роботи з благоустрою території: співробітники АГЧ та небайдужі студенти здійснюють обрізку дерев у паркових зонах університету, впорядковують клумби, висаджують рослини й квіти, прибирають сухостій та сміття.

Цього року студенти-першокурсники спеціальності «Комп’ютерні науки» (зокрема з груп КН-22-1, КН-22-2, КН-22-3 та КНс-22-1) вирішили долучитися до благоустрою території університету, адже вони переконані, що це спільна справа. Такі заходи згуртовують та об’єднують колектив, виховують почуття відповідальності за чистоту навколишнього середовища.