![](https://kn.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/18/02_20240429_125244-1024x768.jpg)
29 квітня 2024 року доцент кафедри Комп’ютерних наук Віталій Міхалевський взяв участь як голова журі у ІІ етапі обласного конкурсу-захисту науково-дослідницьких проєктів здобувачів освіти 6-8 класів «Перший крок у науку».
Конкурс організований Хмельницьким територіальним відділенням Малої академії наук України Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді і проходив на базі Хмельницького кооперативного торговельно-економічного інституту.
Журі заслухали доповіді учнів у секціях «Навчальні, ігрові програми та віртуальна реальність», «Системи та технології штучного інтелекту» відділення «Інформаційні технології».
![](https://kn.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/18/01_20240429_090429-1024x743.jpg)
![](https://kn.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/18/20240429_095042-768x1024.jpg)
![](https://kn.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/18/20240429_102023-1024x768.jpg)
![](https://kn.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/18/20240429_102954-1024x768.jpg)
![](https://kn.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/18/20240429_113127-768x1024.jpg)
![](https://kn.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/18/20240429_124955-768x1024.jpg)
![](https://kn.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/18/20240429_125159-1024x768.jpg)