В межах співпраці кафедри КН ХНУ з фірмою Stfalcon 10.02.2021 року студенти спеціальності “КН” відвідали онлайн-лекцію курсу “Програмування Front End”

В межах співпраці 🤝 кафедри Комп’ютерних наук Хмельницького національного університету з фірмою Stfalcon 10 лютого 2021 року студенти👩‍🎓 спеціальності “Комп’ютерні науки» відвідали онлайн-лекцію🔥 курсу “Програмування Front End”. Мітап був цікавий усім, хто зацікавлений у вивченні Front End.

* Відбулося:

— знайомство з викладачем Ден Скоров (Den Skorov) 💪 ;

— дізналися про ІТ та місце Front End в цій сфері, напрямки веб-програмування, приклади цікавих сайтів😅;

— дізналися про мотивацію програмістів (умови роботи, зарплати та ін.) 😅;

— отримали відповіді на запитання❓

* Було дуже цікаво та корисно 😉 .

* Ми раді, що завдяки спікеру Денису Скорову наші студенти зацікавилися програмуванням Front End та отримали позитивні враження від мітапу 😅. До зустрічі! 😉