В рамках співпраці зі стейкхолдерами для студентів спеціальності КН відбуваються гостьові лекції з дисциплін та проводяться мітапи спільно з ІТ-компаніями.

В рамках співпраці зі стейкхолдерами з метою залучення фахівців-практиків до викладання освітніх компонент, для студентів спеціальності 122-Комп’ютерні науки відбуваються гостьові лекції з дисциплін та проводяться мітапи спільно з ІТ-компаніями🔥.
Студенти активно та з цікавістю відвідують заходи. Присутній зворотній зв’язок дає можливість отримати відповіді на запитання❓ студентів👩🏼‍💻‍. Учасники зустрічей діляться своїми враженнями та рекомендаціями щодо покращення виступів спікерів😉. Найактивніші студенти отримали подарунки від наших партнерів AMC BRIDGE та EPAM Systems.