Відзначення кращих студентів спеціальності 122- Комп’ютерні науки

17 листопада – Міжнародний день студентів.

Всі студенти спеціальності «Комп’ютерні науки»  неперевершені, енергійні, активні та цілеспрямовані, відповідально ставляться до покладених на них обов’язків, навчання, різноманітної діяльності.

Напередодні студентського свята в Хмельницькому національному університеті відзначили найкращих здобувачів освіти.

У вітальному слові ректор Хмельницького національного університету Сергій МАТЮХ зауважив, що перед поколінням сьогоднішніх студентів завтра стануть величезні виклики з відбудови держави. Саме тому необхідно добре навчатися, щоб здобути якісні знання, вести здоровий спосіб життя, бути активними і свідомими громадянами для розбудови вільної та квітучої європейської держави.

Згідно наказу ректора від 15 листопада 2023 року відповідно до якого, було нагороджено кращих студентів кафедри за активну життєву позицію, сумлінне ставлення до своїх обов’язків, значний внесок у розвиток студентської діяльності та з нагоди Міжнародного дня студента:

Ангеліну БОГДАНОВУ, студентка групи КН-20-1;

Віталія МЕДВЕДЧУКА, студента групи КНм-23-1.

Вітаємо наших найкращих студентів і бажаємо їм подальших успіхів, цікавих пригод, доленосних зустрічей, яскравого дозвілля, вірних друзів і здійснення мрій під мирним українським небом!