Віталій МІХАЛЕВСЬКИЙ член журі ІІ (фінального) етапу обласного конкурсу «Мала академія наук»

19 жовтня 2023 року в приміщенні Хмельницького обласного центру науково- технічної творчості учнівської молоді відбувся ІІ (фінальний) етап обласного конкурсу дослідницьких проєктів «Цікава математика», організований відділом науково-дослідницької роботи з обдарованою молоддю «Мала академія наук». Членом журі на конкурсі був викладач Хмельницького національного університету Віталій МІХАЛЕВСЬКИЙ, кандидат фізико-математичних наук, доцент.

На заочний етап конкурсу було подано 44 проєкти учнів 8-11 класів області, за рішенням членів журі до участі у ІІ (фінальному) етапі конкурсу відібрано 26 проєктів.

При демонстрації своїх проєктів, учні демонстрували високий рівень логіки, ерудиції, кмітливості, винахідливості та глибокі знання з математики.

Переможців і учасників конкурсу Віталій МІХАЛЕВСЬКИЙ запросив до вступу в Хмельницький національний університет на  спеціальність 122 «Комп’ютерні науки».