Викладачі кафедри КН Собко Олена та Молчанова Марина взяли участь у міжнародному підвищенні кваліфікації на тему: «Використання в сучасній онлайн-освіті можливостей дистанційних засобів навчання на прикладі платформ ZOOM та MOODLE».

Викладачі кафедри комп’ютерних наук Собко Олена Віталіївна та Молчанова Марина Олексіївна взяли участь у міжнародному підвищенні кваліфікації на тему: «Використання в сучасній онлайн-освіті можливостей дистанційних засобів навчання на прикладі платформ ZOOM та MOODLE».     Викладачі кафедри комп’ютерних наук Собко Олена Віталіївна та Молчанова Марина Олексіївна взяли участь у міжнародному підвищенні кваліфікації на тему: «Використання в сучасній онлайн-освіті можливостей дистанційних засобів навчання на прикладі платформ ZOOM та MOODLE».     Міжнародне підвищення кваліфікації проходило з 27 вересня по 4 жовтня у формі вебінару. Організаторами вебінару виступили Науково-дослідний Інститут Люблінського науково-технологічного парку (м. Люблін, Республіка Польща) та ГО «Міжнародна фундація науковців та освітян».     Отримані знання та навички роботи в ZOOM та MOODLE викладачі вдало застосовують під час проведення занять з дисциплін: “Алгоритмізація та програмування”, “Проєктування баз даних”, “Організація баз даних та знань”, “Об’єктно-орієнтоване програмування”.     Про підвищення кваліфікації Собко Олена Віталіївна та Молчанова Марина Олексіївна прозвітували на засіданнях кафедри комп’ютерних наук та Вченої ради Хмельницького національного університету, на яких було визнано результати підвищення кваліфікації.