з 28 січня по 5 лютого 2023 року в Україні увосьме пройде найбільший Міжнародний конкурс з розробки комп’ютерних ігор Global Game Jam. 

Шановні колеги!

Інформуємо Вас про те, що з 28 січня по 5 лютого 2023 року в Україні увосьме пройде найбільший Міжнародний конкурс з розробки комп’ютерних ігор Global Game Jam

Розробка комп’ютерної гри – це комплексна міждисциплінарна діяльність, що залучає компетенції як технічного, так і гуманітарного профілів. У процесі розробки розвивається міжособистісна комунікація, налагоджуються професійні зв’язки, тренуються навички з проектної роботи, тайм-менеджменту та творчого пошуку.

Запрошуємо здобувачів освіти вищих навчальних закладів України взяти участь у Global Game Jam Ukraine 2023. Також пропонуємо розглянути можливість створення локації Global Game Jam у своєму місті. 

Розклад
28 січня, 20:00 – оголошення теми Global Game Jam 2023 на стрімі від центрального оргкомітету з США
28 січня – 5 лютого – робота над іграми. Протягом цього часу учасники мають долучитися до однієї з українських локацій джему, сформувати команду, розробити гру та завантажити її на сервер центрального оргкомітету
6 – 17 лютого  – робота конкурсного журі Global Game Jam Ukraine
18 – 19 лютого – Всеукраїнський стрім з презентаціями ігор учасниками
20 лютого – оголошення результатів Global Game Jam Ukraine з Центральної локації Global Game Jam у м. Кропивницькому

Участь безкоштовна. 

Розробники найкращих ігор отримають призи від компаній-спонсорів, серед яких компанії GameLoft, 24 Play, Zagrava, Hyper Games Conference, Games Gathering, Pocket Gamer Connects, VP Production, а також будуть запрошені представити свої ігри на Міжнародній науковій конференції з гейм-джемів, хакатонів та заходів розробки ігор, ICGJ 23, що організовується Політехнічним університетом штату Каліфорнія та Економіко-технологічним інститутом ім. Роберта Ельворті.

Інформаційні ресурси Global Game Jam Ukraine:
http://www.ggj.org.ua – сайт
https://t.me/ggjua – онлайн спільнота

З повагою, Регіональний координатор Global Game Jam в Україні, Ізвалов Олексій Володимирович, к.т.н.

alexey@globalgamejam.org