Здобувачі освіти спеціальності Комп’ютерні науки долучилися до акції єднання та віри «Випускник-2024 року для майбутніх поколінь», яка закладає нові сенси і традиції новітньої України, є символом підтримки наших воїнів та виявом незламної віри у нашу Перемогу і посадили колекційні деревні рослини на території БОТАНІЧНИЙ САД Хмельницького національного університету. 🌳🌲
Кожна посаджена рослина на території університету у часи війни є символом віри у Перемогу і незламність нашої країни, зеленими паростками надії у гарне майбутнє 💙💛🇺🇦🇺🇦🇺🇦
![](https://kn.khmnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/18/photo_2024-04-29_17-36-52-1024x768.jpg)