Захист кваліфікаційних робіт освітнього рівня бакалавр спеціальності 122 «Комп’ютерні науки»

Підсумковим етапом навчання здобувачів вищої освіти першого (бакалаврського) рівня кафедри комп’ютерних наук факультету інформаційних технологій Хмельницького національного університету – захист кваліфікаційних робіт.

Головував на екзаменаційній комісії по захисту кваліфікаційних робіт освітнього рівня «бакалавр» Бурковський Олександр Ігорович, Lead Software Engineer EPAM Systems.

До складу екзаменаційної комісії увійшли: Бармак О.В., д.т.н., професор, завідувач кафедри комп’ютерних наук, Поплавська О.А., зам.декана ФІТ, ст.викладач кафедри вищої математики та комп’ютерних застосувань, Багрій Р.О., к.т.н., доцент кафедри комп’ютерних наук, Мазурець О.В., к.т.н., доцент кафедри комп’ютерних наук та Скрипник Т.К. , старший викладач кафедри комп’ютерних наук.

Випускники кафедри представили до захисту 33 роботи. Всі кваліфікаційні роботи виконано на рівні сучасних вимог, у яких продемонстрували використання методів та засобів інтелектуального аналізу даних і штучного інтелекту для розв’язування складних спеціалізованих задач та практичних проблем організаційних, технічних, природничих і соціально-економічних систем, здатність застосовувати різні види та методології розробки та тестування інтелектуальних інформаційних систем.

За результатами захисту кваліфікаційних робіт здобувачам першого (бакалаврського) рівня вищої освіти екзаменаційною комісією присвоєно освітній рівень – бакалавр з комп’ютерних наук.

Щиро вітаємо наших випускників та бажаємо їм сміливо рухатися до нових амбітних цілей. Сподіваємося на подальшу плідну співпрацю в магістратурі за спеціальністю “Комп’ютерні науки” в стінах рідного навчального закладу.

Дякуємо ЗСУ за можливість вчитися і навчати!

Разом до ПЕРЕМОГИ 💙💛