ЗАХИСТ КВАЛІФІКАЦІЙНИХ РОБІТ ОСВІТНЬОГО РІВНЯ МАГІСТР

Підсумковим етапом навчання здобувачів вищої освіти другого (магістерського) рівня кафедри комп’ютерних наук Хмельницького національного університету став захист кваліфікаційних робіт, який відбувся у період 12 по 19 грудня 2023 року.

Для захисту випускних робіт була сформована екзаменаційна комісія, головою якої виступив стейкхолдер фахівець-практик, EPAM Systems – Lead Software Engineer Олександр БУРКОВСЬКИЙ.

До складу комісії увійшли заступник декана факультету ІТ Олена ПОПЛАВСЬКА, завідувач кафедри комп’ютерних наук д.т.н., професор Олександр БАРМАК, доценти кафедри КН к.т.н. Руслан БАГРІЙ та к.т.н. Олександр МАЗУРЕЦЬ і ст.викладач кафедри Тетяна СКРИПНИК.

🌟Результати захисту кваліфікаційних робіт здобувачами освіти магістерського рівня підтвердили якість отриманих знань та вміння застосовувати набуті результати навчання у професійній діяльності.

Під час захисту КРМ не обминули нас і реалії, в яких ми живемо.

14 грудня під звуки повітряної тривоги, захист кваліфікаційних робіт продовжили в укритті ХНУ (із дотриманням усіх заходів безпеки, пов’язаних із запровадженням правового режиму воєнного стану в Україні).

🎉Члени екзаменаційної комісії та колектив кафедри комп’ютерних наук щиро вітають студентів-випускників із успішним захистом кваліфікаційних робіт магістра.

💙💛 Безмежно дякуємо ЗСУ за можливість жити, навчатись і працювати!!! 📷