Захист  звітів з науково-дослідної практики

Відбувся захист звітів з науково-дослідної практики студентами IІ курсу спеціальності 122 „Комп’ютерні науки“, що здобувають освітній ступінь магістра. Практика тривала з 04.09.2023 р. по 21.10.2023 р. загальною тривалістю сім тижнів.

Захист проводився з використанням платформи Zoom у режимі відео-конференції комісією у складі: керівника практики старшого викладача кафедри Тетяни СКРИПНИК, запрошених ІТ-практиків Андрія ГАРМАТЮКА – СЕО GMHOST та Андрія ЖИВІЛІКА – Software Development Engineer (AMC Bridge Inc.).

Базами практики були: НПП  “AMC Bridge”, ЕПАМ СИСТЕМС, SOA LABS, ФОП Щиголь В.В., ФОП Олійник П. А.

Студенти до захисту надіслали звіти в електронній формі, а під час захисту коротко доповіли про виконання індивідуального завдання практики та відповіли на запитання членів комісії.

Про результати проходження науково-дослідної практики буде заслухано на найближчому засіданні кафедри.