Збори учасників фокус-груп здобувачів вищої освіти із забезпечення якості освітньої діяльності та якості вищої освіти

26 березня 2024 року студенти спеціальності 122 «Комп’ютерні науки» Костянтин Яворський, ст.гр. КНм-23-2, Дарья Крива, ст.гр. КН-23-1, Марія Тимчук, ст.гр. КН-21-2 взяли участь у вебінарі «Інформаційне забезпечення освітнього процесу», який провела співробітник відділу забезпечення якості вищої освіти Олена Гапченко. Завідувач відділу забезпечення якості вищої освіти Ганна Красильникова розповіла про процеси комп’ютеризації усіх сфер діяльності університету, у т.ч діджиталізації освітнього процесу.

На завершення зустрічі учасники зборів пройшли опитування за анкетою «Якість інформаційного забезпечення освітнього процесу в університеті» та отримали завдання розповсюдити анкету серед своїх одногрупників.