Зустріч з представниками компанії SoftServe – випускниками нашої кафедри, Дмитром ФОМІНИМ  та Петром БЛАЖУКОМ

Тісна співпраця з прямими стейкхолдерами, проведення зустрічей з представниками ІТ-компаній є якісною складовою навчального процесу у вищій школі.

24 листопада 2023 року у стінах Хмельницького національного університету відбулася зустріч з представниками компанії SoftServe – випускниками нашої кафедри Петром БЛАЖУКОМ та Дмитром ФОМІНИМ 📷.

Дмитро ФОМІН в ІТ більше 20 років. Зараз працює в компанії Softserve на позиції Cloud DevOps .

Петро БЛАЖУК в ІТ сфері більше 10 років. На даний момент працює Senior Back-End PHP розробником в компанії SoftServe.

На зустрічі студентам розповіли про компанію SoftServe, чим вона займається та які переваги отримають студенти після працевлаштування в ній. Окрім того Дмитро та Петро поділилися своїми історіями кар’єри та на які аспекти варто звернути увагу при виборі напряму діяльності та безпосередньо компанії.

Також відповіли на питання студентів та вручили фірмові кружки найактивнішим.

Кожна така зустріч з представниками ІТ-бізнесу мотивує до навчання і надає натхнення у досягненні своєї мети, адже є підтримка і допомога від майбутніх роботодавців.

Щиро дякуємо за зустріч! 👏👏👏