Новини та івенти

❗❗❗ ІТ-КЛАСТЕР ХМЕЛЬНИЦЬКОГО ЗАПРОШУЄ СТУДЕНТІВ ОСВІТНЬОЇ ПРОГРАМИ 122-КОМП’ЮТЕРНІ НАУКИ НА СПІЛКУВАННЯ У ФОРМАТІ КРУГЛОГО СТОЛУ “STUDENTS IT-MEET”

27.05.2021 в рамках дисциплін навчального плану для студентів👨‍🎨👩‍🎨 спеціальності КН ХНУ, відбулась лекція від Володимира ГРИБА, нашого випускника, розробника програмних продуктів💪 із багаторічним досвідом❤.

11.05.2021 відбувся захист професійної практики студентами 4 курсу за освітньою програмою «Комп’ютерні науки» кафедри КН ХНУ