ВИПУСКНИКАМ КОЛЕДЖІВ ТА ТЕХНІКУМІВ


ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

Комп’ютерні науки (Computer Science) – вивчають методи та засоби збору, зберігання, обробки, передачі, аналізу та оцінки інформації із застосуванням комп’ютерних технологій, що забезпечують можливість її використання для прийняття рішень у задачах штучного інтелекту. Фахівці з комп’ютерних наук, окрім вміння програмувати, набувають необхідних теоретичних та практичних знань для запровадження ідей зі створення нових інноваційних програмних рішень. Це надає можливість отримати істотну перевагу в кар’єрному зростанні в майбутньому.


УМОВИ ВСТУПУ

У 2023 році для вступу на освітній ступінь бакалавра після завершення освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста, освітньо-професійного ступеня фахового молодшого бакалавра, освітнього ступеня молодшого бакалавра – (також в правилах прийомуузагальнено як НРК5) потрібні результати трьох предметів НМТ 2022 або 2023 років, а також приймаються результати ЗНО 2020-2021 років (два предмети). (Детальніше про реєстрацію для проходження НМТ)

У 2023 році національний мультипредметний тест (НМТ-2023) складається з української мови, математики (обов’язкові предмети) та або фізики, або іноземної мови (англійської, німецької, французької, іспанської), або хімії, або біології чи історії України (третій предмет за вибором вступника). Також можна скористатись результатами НМТ 2022 року (поєднувати результати НМТ-2022 та НМТ-2023 не можна) або за результатами ЗНО 2020-2021 років у будь-яких комбінаціях конкурсних предметів, які були закріплені у Правилах прийому Хмельницького національного університету 2020-2021 років

У 2023 році для здобуття освітнього ступеня бакалавра необхідною умовою є наявність мотиваційного листа.

Мотиваційний лист – це коротко (одна-дві сторінки) викладена вступником письмово інформація про його особисту зацікавленість у вступі на певну освітню програму (спеціальність, заклад освіти) та відповідні очікування, досягнення у навчанні та інших видах діяльності, власні сильні та слабкі сторони. (детальніше у розділі: Мотиваційний лист).

Для вступу у 2023 році потрібно подати результати НМТ або ЗНО та мотиваційний лист.

Починаючи з 1 липня Вам потрібно створити електронний кабінет вступника на сайті https://vstup.edbo.gov.ua (див. «Інструкція користувача …» https://vstup.edbo.gov.ua/files/Instrukciya_EK_PZSO_2022.pdf )

У період з 19 липня по 31 липня подати документи (сформувати електронні заяви у своєму електронному кабінеті з дому або звернувшись у центр подачі електронних заяв ХНУ https://pk.khmnu.edu.ua/centrez/ ).

Детальніше про терміни і ключові дати можна дізнатись за посиланням


Перелік документів для зарахування

ПОСИЛАННЯ НА ДЖЕРЕЛО