ЗАЛУЧЕНІ ІТ- ФІРМИ ТА ФАХІВЦІ


Член-кореспондент НАН України, д.ф.-м.н., професор, завідувач кафедри теоретичної кібернетики КНУ ім.Т.Г.Шевченка; провідний наковий співробітник Інституту кібернетики ім. В.М.Глушкова.
Голова журі всеукраїнського конкурсу студентських наукових робів з інформаційних технологій; участь у спільних науково-дослідних проєктах, спільні публікації; запрошений лектор: «Теорія керування», «Методи і засоби Штучного інтелекту».

Директор ТОВ “Жало”, член Правління ГО «ІТ-кластер міста Хмельницького» (стаж у ІТ з 2011 р.).
Майстер-клас “ООП в JavaScript на прикладі анімацій”; залучений викладач: «Крос-платформене програмування».

ФОП із наданням послуг з комп’ютерного програмування, консультування з питань інформатизації, розробки комп’ютерних ігор, ведучий розробник ПЗ, архітектор рішень (стаж у ІТ з 2013 р.).
MeetUp “Масштабована архітектура проекту”; залучений викладач: «Програмування та паралельні обчислення», «Веб дизайн», «Системне та мережеве програмне забезпечення», «Крос-платформне програмне забезпечення».

ФОП із наданням послуг з комп’ютерного програмування, розробник ПЗ (стаж у ІТ з 2008 р.).
Залучений викладач: «Системне та мережеве програмне забезпечення», «Крос-платформне програмне забезпечення».

Віктор ТЕРШІВСЬКИЙ

Співвласник ІТ-фірми ТОВ “АЙ ТІ ХУТ” (стаж у ІТ з 2007 р.).
Запрошений лектор: «Управління ІТ-проєктами».

Cloud DevOps SOFTSERVE (стаж у ІТ з 2003 р.).
MeetUp “Презентація компанії SoftServe“.

Full Stack Developer (стаж у ІТ з 2021 р.).
Компанія Talentpath. залучений викладач: «Крос-платформене програмування».

Cadence Development (ребрендінг ТОВ «Науково-технічна фірма «Інфосервіс»)

Мітап з представниками ТОВ АМC Bridge «Кроки до успішного працевлаштування»;
гостьова лекція «3D-програмування»; мітап з HR спеціалістом компанії АМC Bridge Вікторією Муравською та з Full-stack розробником програмного забезпечення Костянтином Рейєм “Проєкти й технології, з якими працює AMC Bridge“; мітап «Web Apps Development Environment Practices: Pros and Cons»; мітап «Using CAD Tools for Home Device Prototyping»; мітап «Можливості, які надає компанія на початку професійного шляху»; мітап “Under the Hood of TypeScript”; база практики (угода).

Мітап з представниками ТОВ ЕПАМ СИСТЕМС «Кроки до успішного працевлаштування»; гостьова лекція “Чому Java? З чого розпочати?”; мітап «EPAM у ТОП-25 кращих роботодавців для молоді!»; гостьова лекція «Як ефективно використовувати ШІ ?»; гостьова лекція “Відверто про IT”; ТОВ «ЕПАМ СИСТЕМС» : офлайн-конференція «IT Insider Khmelnytskyi»; студенти відвідали IT-компанію ТОВ «ЕПАМ СИСТЕМС»; візит студентів та викладачів кафедри комп’ютерних наук ХНУ до ІТ-компанії EPAM; гостьова лекція на тему «Управління ризиками у проєктах»; Гостьова лекція на тему «Управління ризиками у проєктах»; Гостьова лекція “УПРАВЛІННЯ ЗАЦІКАВЛЕНИМИ СТОРОНАМИ”; база практики (угода).

Мітап “DevOps: злиття розробки й експлуатації програмного забезпечення”; гостьова лекція «Як завдяки soft skills досягти успіху в житті»; гостьова лекція «Guest Edu : як завдяки soft skills досягти успіху в житті?»; гостьова лекція «Хочеш дізнатися, як успішно розпочати кар’єру в ІТ-галузі?»; гостьова лекція «Як ефективно використовувати ШІ ?»; гостьова лекція «Сучасні мови програмування. Яку обрати?»; гостьова лекція «Хмарні технології та віртуалізація»; гостьова лекція «Від креслень на аркушах до Digital Twins»; гостьова лекція «Історія мови JavaScript. Цікаві факти»; гостьова лекція «Чи існує платформа для роботи з усіма типами задач»; гостьова лекція «Навчання, QA та пекло»; гостьова лекція «Data Science та типові помилки інженерів у галузі»; онлайн-воркшоп «Open IT: Складність пошуку першої роботи в ІТ.Міфи VS реальність»; онлайн-воркшоп «Ефективний PM: огляд основних інструментів для управління проєктами в ІТ».